ابزار
  • بازدید : 64
  • بدون نظر

آموزش خاموش کردن صدا و ویبره در کیبورد اندروید

در ابتدا مختصری درباره اندروید

اندروید (به انگلیسی: Android) یک سیستم عامل همراه است که گوگل برای تلفن‌ های همراه و تبلت‌ها عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ ها شرکت بر روی دستگاه‌ های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد.اندروید بر پایهٔ هسته لینوکس ساخته شده‌ است و بیشترین استفاده را در بین سیستم عامل‌ های همراه دارد.اندروید در حالت پیش‌فرض فایل‌های mp3, aac , ogg , amr , midi , mpeg4 , wav , bmp , gif , png , jpg را پشتیبانی می‌کند. اندروید Adobe Flash را نیز پخش می‌کند و می‌تواند فایل‌های GIF متحرک را با حرکت پخش کند. 

اگر شما هم زمانی که می خواهید با کیبورد گوشی تان تایپ کنید و با صدا و یا ویبره مواجه میشوید و این موجب آزار شما میشود و تا حالا راهی برای غیرفعال کردن آن پیدا نکره اید پس نیاز دارید که این مطلب را بخوانید . 

Google Keyboard کیبورد پیشفرض گوشی های اندرویدی است و در حقیقت کیبورد بسیار خوب و کاملی است و دلایل بسیار زیادی وجود دارد تا آن را دوست داشته باشید . اما مشکلاتی در آن وجود دارد که بعضی از کاربران دوست دارند تا آن را تغییر داده و به سراغ کیبورد دیگری می روند . 

در کیبورد های دیگری نیز امکان بروز این مشکل وجود دارد پس برای اینکه صدا و ویبره کیبورد گوشی خود را بتوانید خاموش کنید در ادامه با ما همراه باشید . 

در ابتدا از قسمت Setting گوشی وارد قسمت تنظیمات گوشی شوید . حال با اسکرول کردن از قسمت پایین در بخش Personal گزینه Language & input را انتخاب کنید . 

حال در بخش Keyboard & Input Methods از سمت راستِ کیبوردی که می خواهید تنظیمات را بر روی آن اعمال کنید گزینه تنظیمات را بزنید . 

 

 

در این صفحه می توانید با برداشتن تیک گزینه Vibrate on keypress ویبره کیبورد و با برداشتن تیک گزینه Sound on keypress صدای کیبورد را خاموش کنید . 

 

 

 

 توجه :  باز نشر مطالب سایان دانلود تنها با درج لینک فعال به مطلب کپی شده مجاز می باشد .

 

سايت مارا در گوگل محبوب کنيد