ابزار
  • بازدید : 477

شرایط و قوانین :

مدیر وب سایت سایان دانلود ، این وب سایت را بر مبنای شرایط و قوانین زیر بنا نهاده است و شما نیز لازم است تا قوانین سایت را مطالعه کرده و در صورت قبول از این سایت استفاده کنید :

1- مطالب موجود در وب سایت سایان دانلود، تلفیقی از مطالب نوشته شده و یا ترجمه شده و یا برگرفته از نشریات و سایت های مختلف ایرانی و خارجی است. چنانچه منبع اصلی مطلب مشخص باشد، حتما منبع در زیر مطلب درج می‌گردد. اما چنانچه مطلبی به تکرار در سایت های مختلف درج شده باشد و منبع اصلی آن مشخص نباشد، منبعی برای مطلب ذکر نخواهد شد.
توجه : در صورتی که شخصی حقیقی و یا حقوقی مطلبی را که در وب سایت سایان دانلود منتشر شده است متعلق به خود می داند، حتما از طریق فرم تماس با ذکر مستندات به ما اطلاع دهد تا بعد از بررسی بنا به درخواست پدید آورنده مطلب از سایت حذف شود و یا منبع آن ذکر گردد.

2- درج مطالبی از سایر وب سایت ها و منابع در این سایت، به منزله تایید آنها نیست و تنها با هدف اطلاع رسانی انجام می گیرد. لذا مسئولیت مطالب نقل شده از سایر سایت ها، بر عهده پدید آورنده مطلب بوده و سایان دانلود مسئولیتی در این مورد ندارد.

3- سایان دانلود به عنوان يک سايت ايراني از قوانين مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد. لذا از شما درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه مغایرت و نقض قوانین، آن را از طریق فرم تماس به اطلاع مدیریت سایت برسانید تا مورد بررسی قرار گیرد.

4- کلیه بازدید کنندگان سایت اجازه دارند تا مطالب موجود در سایت را کپی و نقل قول کنند. به شرط آنکه چنانچه منبع مطلب مورد نظر مشخص بود، حتما آن را ذکر نمایند.

5- مسئولیت استفاده از فایل هایی که لینک آنها در این سایت قرار گرفته است بر عهده کاربران و بازدید کنندگان می باشد. بدیهی است که امکان آزمایش و بررسی همه فایل ها توسط مدیر سایت وجود ندارد.

6- کلیه مطالب، مقالات، فایل ها و آموزش های قرار گرفته در این سایت تنها با هدف اطلاع رسانی بوده و این سایت مسئولیتی در قبال چگونگی استفاده کاربران و بازدید کنندگان از محتوای سایت و همچنین نتایج و آثار آن ندارد.

7- قرار گرفتن تبلیغات مختلف در این سایت الزاما به معنی تایید آنها نیست.

توجه : استفاده کاربران و بازدید کنندگان از مطالب این سایت به معنی قبول قوانین سایت است. قوانین سایت ممکن است تغییر کنند و کاربران و بازدید کنندگان باید با مطالعه همیشگی این صفحه از قوانین جدید اطلاع پیدا کنند. به هر صورت این قوانین برای کارآمدی هر چه بهتر سایت و خدمت بیشتر به هموطنان است.

با آرزوی توفیق – مدیریت وب سایت سایان دانلود

  • انتشار : 04 شهریور 95
  • نویسنده : admin
  • بازدید : 477

سايت مارا در گوگل محبوب کنيد